Vakcinos ir kelionių skiepai

Mūsų klinikose prisirašiusiems pacientams, vakcinuojama skiepais, kurie yra įtraukti į profilaktinių skiepijimų kalendorių.

Viena  iš efektyvių profilaktinių  priemonių padedančių  apsaugoti vaikus nuo daugelio ligų yra įgyjant imunitetą virusams skiepijantis. Klinikose “Medicinos namai” vaikams atliekamos šios valstybės kompensuojamos vakcinos: tuberkuliozės, hepatito B , kokliušo, difterijos,  B tipo heamophilus influenza infekcijos, polimelito , tymų epideminio parotito, raudoniukės, pneumokokinės infekcijos bei mergaitėms žmogaus papilomos viruso infekcijos vakcinos.

Keliaujantiems į tam tikrus regionus ir norintiems išvengti pavojingų, užkrečiamų ligų yra rekomenduojami profilaktiniai skiepai arba profilaktinis vaistų vartojimas, pavyzdžiui, norint išvengti maliarijos. Profesionalių  klinikų “Medicinos namai” gydytojai įvertins visus kelionės rizikos veiksnius, keliautojo sveikatos būklę ir sudarys optimalų apsisaugojimo nuo infekcinių ligų planą. Taip pat kelioninių skiepų injekcijos teikiamos ir Kauno klinikoje “Unomeda”.Šios paslaugos yra mokamos.

Atkreipkite dėmesį:

Kadangi pakankamas imunitetas pasiskiepijus susidaro po tam tikro laiko, todėl  reikėtų kreiptis ne vėliau kaip likus 4–6 savaitėms iki kelionės pradžios.