KLINIKA KURŠĖNUOSE „MEDICINOS NAMAI“

KLINIKA KURŠĖNUOSE „MEDICINOS NAMAI“

NEDARBO METU PACIENTAI APTARNAUJAMI:

Po klinikos darbo valandų, nedarbo ir švenčių dienomis būtinoji šeimos gydytojo pagalba teikiama Kuršėnų ligoninės Priėmimo skyriuje Basanavičiaus g. 10, Kuršėnai, tel. 8 41 552772
Iškvietimai į pacientų namus registruojami darbo dienomis 8:00 – 12:00 val.
Pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos VŠĮ „Šiaulių rajono PSPC psichikos sveikatos centre , Basanavičiaus g. 6, tel. 8 41 582 954
Planiniams vizitams būtina registruotis iš anksto. Tai padaryti galite atvykę į kliniką registratūroje, skambindami telefonu arba registruotis internetu.
Kraujo tyrimai imami kiekvieną dieną 8:00-17:00 val. Procedūriniame kabinete.
Su savo arba atstovaujamo asmens tyrimų rezultatais pacientai supažindinami  atvykę pas tyrimus paskyrusį gydytoją arba elektroniniu būdu.

Mūsų paslaugos ir kainos

Klinikoje pagal sutaris su Ligonių kasomis, paslaugos prisirašiusiems pacientams teikiamos:

NEMOKAMAI

Turint Teritorinių Ligonių Kasų finansavimą dantų protezavimas priklausomai nuo dantų būklės gali būti NEMOKAMAS. Jūsų dantų būklę įvertins mūsų specialistai bei padės užpildyti prašymus finansavimui gauti.

ŠEIMOS MEDICINA IR KONSULTUOJANTYS GYDYTOJAI

Gyd. Rita Gečienė I – III – V 08:00-13:00 II – IV 14:00-19:00
Gyd. Vaida Gricienė I – III – V 14:00-19:00 II – IV 08:00-13:00
Gyd. Raimonda Lanauskienė I – III – V 08:00-13:00 II – IV 14:00-19:00
Gyd. Dalia Miničienė I – III – V 14:00-19:00 II – IV 08:00-13:00
Gyd. Aurelija Rapševičienė I – III – V 08:00-13:00 II – IV 14:00-19:00
Gyd. Aksana Platūkienė I – III – V 14:00-19:00 II – IV 08:30-13:00
Gyd. Akušerė – ginekologė Nijolė Šiaučiūnienė
Gyd. Akušerė – ginekologė Monika Stasiūnaitė
Gyd. Chirurgas Virginijus Jautakis
Gyd. Chirurgas Virginijus Poškus
Gyd. Chirurgas Gintaras Skruodys
Gyd. Neurologė Edita Pacevičienė
Gyd. Endokrinologė Eglė Patkauskienė
Gyd. Ortopedas - traumatologas Gintautas Mickevičius
Kardiologė Loreta Rasutė Rezgienė

Odontologija ir kiti medicinos specialistai

Gyd. odontologas – implantologas Valdas Papečkys
Gyd. odontologė Aldona Januškevičienė
Gyd. odontologė Gabrielė Jurgelytė
Odontologės padėjėja Rima Kaktienė
Odontologės padėjėja Ernesta Pieškuvienė
Gyd. odontologė Valentina Akučkaitė
Burnos higienistė Viktorija Černiauskaitė
Burnos higienistė Reda Jurgelyrė
Administratorė - auditorė Toma Sokienė
Administratorė – slaugytoja Deimantė Venskutė
Slaugytoja Irena Bidvienė
Slaugytoja Birutė Černiauskienė
Slaugytoja Giedrė Kavanauskaitė
Slaugytoja Rasa Butminienė
Slaugytoja Rūta Paulauskaitė
Administratorė - slaugytoja Aistė Valčiukienė
Administratorė - kinezetarapeutė Dovilė Rudnickaitė
Slaugytoja Erika Lapėnienė