Klinika Baisogaloje „Medicinos namai“

Klinika Baisogaloje „Medicinos namai“

Registracija internetu El. prisirašymas

PACIENTŲ APTARNAVIMAS NE DARBO METU

  • Po klinikos darbo valandų, nedarbo ir švenčių dienomis būtinoji šeimos gydytojo pagalba teikiama Radviliškio ligoninę Priėmimo skyriuje Gedimino g. 9, Radviliškis, tel. +370 422 51646
  • Iškvietimai į pacientų namus registruojami darbo dienomis 8:00 – 12:00 val.
    Pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos VšĮ Radviliškio rajono PSPC psichikos sveikatos centre, Gedimino g. 9B, tel. +370 422 51 672
  • Planiniams vizitams būtina registruotis iš anksto. Tai padaryti galite atvykę į kliniką registratūroje, skambindami telefonu arba registruotis internetu.
  • Kraujo tyrimai imami Antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 8:00 iki 11:30 val.  Procedūriniame kabinete.
  • Su savo arba atstovaujamo asmens tyrimų rezultatais pacientai supažindinami  atvykę pas tyrimus paskyrusį gydytoją arba elektroniniu būdu.

PLANINIAI VIZITAI KLINIKOJE

Planiniams vizitams būtina registruotis iš anksto. Tai padaryti galite atvykę į kliniką registratūroje, skambindami telefonu arba registruotis internetu.

Kraujo tyrimai procedūriniame kabinete imami kiekvieną darbo dieną. Su savo arba atstovaujamo asmens tyrimų rezultatais pacientai supažindinami atvykę pas tyrimus paskyrusį gydytoją arba elektroniniu būdu.