Gyd. specialistų konstultacijos

Pagal sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, Medicinos namai klinikose teikiamos kai kurios ambulatorinės antrinio lygio gydytojų specialistų paslaugos (konkretaus profesinės kvalifikacijos gydytojo teirautis pasirinktoje klinikoje).

Paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio, tačiau pasibaigus TLK kompensuojamų paslaugų  mėnesinei/metinei kvotai (kvotos pateikiamos atskirtų teritorinių ligonių kasų internetiniuose puslapiuose) šios paslaugos teikiamos mokamai, o apie tai pacientai informuojami iš anksto kreipimosi į kliniką metu.

Daugiau informacijos rasite čia

Taip pat apmokamos iš PSDF biudžeto atliekamos antrinės prevencinių programų paslaugos:

  • Urologo konsultacijos ir priešinės liaukos biopsijos paslauga ( Anykščių, Baisogalos, Kauno, Kupiškio ir kt. klinikose)
  • Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos finansavimo programos paslaugos; (Kauno klinikoje atliekama su narkoze)
  • Išsamaus širdies ir kraujagyslių ligų tikimybės įvertinimo paslauga; (Anykščių, Biržų, Kauno, Vilniaus ir kt. klinikose)

Kauno ir Vilniaus klinikose “Unomeda” bei kitose klinikose konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos įvairių medicininių sričių, turintys didelę patirtį gydytojai specialistai, kurie nuolat kelia kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Gydytojai dirba su nauja bei modernia medicinine įranga. Daugiau informacijos www.unomeda.lt